2016 Çin en iyi satış kimyasal madenciliği reaktif sodyum Diisobutyl Dithiophosphate

Lushun Huitong profesyonel sodyum diisobutyl dithiophosphate üreticileri ve tedarikçileri Çin, sodyum diisobutyl dithiophosphate bizim fabrika satın almak hoş geldiniz biridir. Sodyum Diisobutyl Dithiophosphate belirtimi sınıflandırma: Genel reaktifler Cas No: 53378-51-1 Appreance:...

Açıklama

Lushun Huitong profesyonel sodyum diisobutyl dithiophosphate üreticileri ve tedarikçileri Çin, sodyum diisobutyl dithiophosphate bizim fabrika satın almak hoş geldiniz biridir.


2016 Çin en iyi satış kimyasal madenciliği reaktif sodyum Diisobutyl DithiophosphateSodyum Diisobutyl Dithiophosphate
Belirtimi

Sınıflandırma: Genel reaktifler
CAS No: 53378-51-1
Appreance: Hafif sarı veya jasperliquid
Suda: tam
Saflık: 49-%51
PH: 10-13
Özgül ağırlık (20℃):1.10 +/-0,05
Uygulama

Sodyum Diisobutyl Dithiophosphate (DSP-03) dialkyl dithiophosphate sulu bir çözüm var.
Hemen hemen hiçbir sörfe özelliklere sahiptir. Flotasyon huzurunda çinko Bakır sülfat ve demir sülfür ve bakır aktif çinko sülfür içinde daha seçici diğer thiol koleksiyoncular için demir sülfür hızlı ve göre öyle. Diğer uygulamaları areflotation bakır demir sülfür, flotasyon nikel taşıyan mineraller, antimon mineraller, chalcocite ve değerli metaller, e. g. altın, dilver, Platin kurtarılması iyileşme için harekete geçirmek.
Sodyum Diisobutyl Dithiphosphate yanı sıra çok iyi bir sülfür Oksit cevher Bakır sülfat bakır oksit mineraller yüzer. Bu Toplayıcı uygulama nötr pH, genellikle diğer thiol toplayıcıları ile birlikte bakır ve kobalt minerallerin toplu flotasyon buldu. Bu sadece çok kısa zaman Klima gerektirir ve bu nedenle aşamalı eklenmesi için kullanışlıdır. Bu tek başına ya da bazı durumlarda zantaletler gibi yardımcı bir toplayıcı ile birlikte kullanılabilir.
Deneyim alkyldithiophosphate ve bir xanthate karışımı sık sık toplayıcıları yalnız bu iki tür birini iyi olduğunu göstermiştir.
Sodyum Diisobutyl Xanthate % 5-20 çözümleri için su katılmamış veya tercihen temiz su ile seyreltilmiş eklenebilir. Kullanmadan önce hitap etmek için iyi bir yöntemdir. Sodyum Diisobutyl Xanthateis doz genellikle önemli ölçüde daha az için diğer sülfür toplayıcıları ve cevheri, genellikle 10-50 gram başına metrik ton cevher menzilin içinde düşen türüne göre değişir. Deneyim DSP-03 4-12 pH aralığında etkili olduğunu göstermiştir. Demir sülfür doğru kendi selectivity nedeniyle araştırma reaktif zantaletler daha biraz daha düşük pH kullanılabilir.
Ambalaj

Türü

Ambalaj

Miktar

Plastik davul

Net ağırlık 200 kgperplastic davul
ahşap palet üzerindeki 4 davul
sıkıca sarılı

20and başına 80 davul #39; FCL, 16MT

IBC Tank

IBC ücret net ağırlık 1000kgs

20 IBCsper 20and #39; FCL, 22MT

Onlar zararlı kabul edilebilir ve bu nedenle bu ürün her zaman dikkatle tutmadan önce okumak ve bu ürün için MSDS anlamak derece.
Bu flotasyon toplayıcı gözleri ve cildi tahriş neden olur. Güvenli koruyucu gözlük, doğal kauçuk eldiven ve koruyucu giysi kullanımını kapsar.Depolama
Isı ve güneş ışığından uzak kuru ve iyi havalandırılan bir yerde ilke "ilk ilk/çıkar sonra" saklamak.
Donma önlemek
Plastik davul veya kaplamalı çelik davul depolamak
Çevresel etki
Biyolojik olarak parçalanabilir. Toplayıcı çoğunluğu ile konsantre bağladım ve sonraki işlem operasyonlarında tahrip olmuştur. Kalan takipleri için transfer edilir. Su sistemlerine serbest bırakmak-meli var olmak kaçmak.Daha fazla bilgi lütfen bize ulaşın!

Yantai Lushun Huitong biyoteknoloji A.ş.
Tina güneş
Email:Tina@ytlsht.com
Tel:0086 15854557560
Whatsapp:0086 15854557560
Facebook:Tina güneş
Twitter: Tina güneş
Linkedin:Tina güneş


ilgili ürünler

Sorgulama